Ballina ShowBiz Bebe Rexha shijon plazhin në ‘Rio De Janeiro’

Bebe Rexha shijon plazhin në ‘Rio De Janeiro’

362
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja Bebe Rexha po shijon ditët e nxehta në ‘Rio De Janeiro’.
Ajo ka publikuar një foto në Instagram në të cilën shihet duke marrë rreze dielli.

Në imazhin e publikuar Bebe ka zbuluar këmbët seksi ndërsa ka pranuar komente shumë pozitive nga fansat e shumtë që e ndjekin.

Kujtojmë se ajo njihet për linjat trupore seksi dhe këtë e dëshmon në pothuajse secilën fotogafi që publikon.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments