Home ShowBiz Bebe Rexha: I dua të pasmet e mia të mëdha

Bebe Rexha: I dua të pasmet e mia të mëdha

391
0
SHARE

Bebe Rexha është padiskutim njëra ndër këngëtaret më të suksesshme të momentit.

Këngët e albumit të saj më të ri “Expectations”, e kanë renditur atë lartë në top litsat botërore, duke e bërë atë ndër këngëtaret më të kërkuara, shkruan Parrotlla.net.

Albumi i ri “Expectations” nga Bebe Rexha është aktualisht ndër më të shiturit në tregun ndërkombëtar

Ajo është shumë aktive edhe me koncerte, teksa vetëm pak ditë më parë pati rastin ë perfomrojë në një koncert gjigant para mijëra fansave në Çikago.

Bebe Rexha shquhet edhe për pamjen e saj atraktive dhe paraqitjet me stil, teksa jo pak herë është përfolur edhe për të pasmet e mëdha.

Në një shkrim të bërë në rrjetin social Facebook muaj më parë, këngëtarja Rexha kishte shkruar se nuk ndjehet fare e shqetësuar se çfarë mendojnë njerëzit për peshën e saj.

Se ky problem nuk e shqetëson fare, këtë gjë ajo e ka treguar edhe perms fotografisë së fundit të hedhur në rrjetin social Instagram.

Bleta (emri i vërtetë i saj), ka publikuar një imazh në koncertin e fundit, kur është fotografuar nga prapa, dhe fokusohen të pasmet e saj.

 

I love my fat ass.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments