Sponsored
Home Authors Posts by globisot

114 POSTS 0 COMMENTS

Horoskopi ditor për ditën e premte, 18 maj 2018

Dashi Do të përfitoni nga aventurat e reja profesionale të cilat ju bëjnë protagonist të një projekti shumë interesant. Në dashuri së fundmi keni vështirësi...

Njerëz vini re! Kjo shenjë e horoskopit bën çdo gjë, asgjë...

Bëhet fjalë për Akrepin. Personat me shenjën e horoskopit Akrepi, janë shumë intensivë dhe jetojnë një jetë të ndezur. Ndodh që kur gjërat nuk...

Horoskopi ditor per diten e enjete, 17 maj 2018

Dashi Çiftet e konsoliduara tashmë prej për një kohe të gjatë dhe që kanë kaluar nëpër një krizë të vogël, do të jenë në gjendje...

Cila shenjë e horoskopit rrezikon të mbetet e pa martuar?

Qëndrimi i saj ndaj jetës është reale. E do qëndrueshmërinë. Vlerëson vetëm ata njerëz të cilët kanë vlera të caktuara në harmoni me kuptimet...

A shihni shumë ëndrra? Ja 9 kuriozitete që nuk i keni...

E kujt nuk i ka ndodhur që të shohë ëndrra dhe pastaj të kujtojë imazhet që ka parë gjatë gjumit? Është një aktivitet që truri...

Horoskopi ditor per diten e merkure 16 maj 2018

Dashi Mos u fiksoni marrëzisht në mungesën e perfeksionit të një projekti tuaj apo të një personi. Nuk do ju çojë askund, sidomos nëse në...

SA I ZOTI JE PËR TË FITUAR PARA? E ZBULON SHENJA...

E kujt nuk i ka ndodhur që të tundohet dhe të shpenzojë kursimet në shumë pak orë? Të menaxhosh paratë në mënyrën e duhur...

SHENJA E HOROSKOPIT ME TË CILËN NUK DUHET TË DASHUROHESH KURRË…

Flasim shpesh për horoskopin, shenjat e zodiakut dhe si influencon dita e lindjes në personalitetin tuaj. Sot do të përziejmë të gjithë këta ingredient...

DY ÇIFTET MË TË FORTA TË HOROSKOPIT QË DO TË QËNDROJNË...

”Dhe ata jetuan të lumtur derisa shenjat e horoskopit i ndanë”, por jo në rastin e dy çifteve të mëposhtëm të cilët duket të...

Horoskopi ditor për diten e marte – 15 maj 2018

Dashi Zhvillimet pozitive të ditës do t’iu lejojnë që të përballoni me sukses gjithë nervozizmin e ditëve të lëna pas, sidomos në ballafaqimet me familjen....

Te ndryshme