Sponsored
Home Authors Posts by globi2

5195 POSTS 0 COMMENTS

Ky është tipari më joshës që keni sipas shenjës së horoskopit…

Në yje është e shkruar gjithçka!!! DASHI: Ju jeni ata që mbani pantallonat në një marrëdhënie! Në dashuri, ashtu si në punë, ju përpiqeni të...

Zbulohet diçka brenda piramidës së Egjiptit që ka shokuar historianët

Misteri i piramidave të Egjiptit po vazhdon të tundojë mendjet e shumë shkencëtarëve. Së fundi, hulumtuesit kanë dalluar një hapësirë të madhe të zbrazët...

Vuçiq porosit Thaçin: Lexoje marrëveshjen

Kryetari serb Vuçiq flet për takimin me presidentin Thaçi në raundin e ardhshëm të bisedimeve. "Prishtina le ta lexojë marrëveshjen", përgjigjet ai në vërejtjen...

Serbia i nis sërish aeroplanët ushtarakë në drejtim të Kosovës

Aeroplanë ushtarakë serbë mund të shihen sërish duke fluturuar mbi qiellin e Preshevës, afër kufirit me Kosovën. Krejt kjo në bazë të një njoftimi të...

A është ky festimi më interesant pas shënimit të golit!

https://www.facebook.com/globisot.net/videos/1916762075041899/

Horoskopi ditor 20/06/2018

Dashi Stresi që keni përjetuar së fundmi, nuk do ju lërë të qetë as gjatë kësaj të mërkure, sidomos në vendin e punës. Megjithatë duhet...

Sekretet e dashurise se perhershme

Doza ditore prej kater puthjesh, tre perqafimesh dhe nje “te dua”, eshte e mjaftueshme per lidhje te gjate ka treguar nje anketim. Sipas hulumtimit te...

Horoskopi i karrierës: Ç’punë duhet të bësh bazuar në shenjën tënde

  Ja çfarë thuhet... Dashi Puna ideale për një Dash është ajo e cila ofron adrenalinë, është e mbushur plot me sfida dhe kurrsesi monotone. Jeni tepër...

Horoskopi ditor 20 qershor 2018

Dashi Stresi që keni përjetuar së fundmi, nuk do ju lërë të qetë as gjatë kësaj të mërkure, sidomos në vendin e punës. Megjithatë duhet...

Edhe e veshur, Demi ngre temperaturat në Ibiza

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë duke ekspozuar asetet e saj mahnitëse, por këtë herë Demi Rose ka lënë më shumë vend për imagjinatë. Modelja 23...

Te ndryshme