Sponsored
Home Authors Posts by globi2

5195 POSTS 0 COMMENTS

5 arsyet pse duhet të pini një lugë çaji uthull molle...

Do të ishte e kotë t'ju pyesnim në qoftë se e njihni uthullën e mollës pasi kemi folur aq shumë për të dhe e kemi...

Sekreti i të jetuarit mbi 100 vjet? Shumë seks. Dhe rozmarinë

1 në 10 njerëz në Açiaroli, Itali janë mbi 100 vjeç. Sekreti i tyre për jetëgjatësinë? Biologjia e tyre, dieta dhe nivelet e larta...

Shenjat e Horoskopit që zgjedhin familjen para shoqërisë

  Astrologët kanë renditur shenjat e Horoskopit që zgjedhin familjen para shoqërisë. Dashi: është një mik i mrekullueshëm, por nëse i jep atij mundësinë për të...

Kura për shëndetin e mendjes me majdanoz, limon dhe mjaltë

Çaji i majdanozit me limon e mjaltë ul inflamacionin Kur dëgjon për majdanozin, gjëja e parë që të vjen ndërmend është një supë e shëndetshme,...

HOROSKOPI date 24 Nentor sipas asteologes MERI, ja shenja me FAT...

Dashi Ambicia do jetë më e madhe për ju gjatë kësaj dite dhe nuk do ndaleni asnjë çast. Nëse keni një lidhje nuk do lejoni...

HOROSKOPI DITOR, 24 NËNTOR 2018

Çfarë iu thonë yjet Dashi Ju pret një ditë e mbushur me tensione të akumuluara gjatë ditëve të fundit. Ekziston mundësia që të përfshiheni nga një...

Ritës i del gjoksi jashtë kontrollit në video ‘live’, deputeti kosovar...

  Rita Ora është padyshim një ndër këngëtaret më të mira të momentit, shkruan GazetaBlic Këngëtarja me prejardhje shqiptare ka lansuar albumin e saj të parë,...

TEST/ Zgjidhni një nga letrat dhe ajo do të tregojë cfarë...

Për të filluar këtë test, duhet të jeni në një vend të qetë dhe relaksues në shtëpinë tuaj. Letra që ju intereson më së...

WOW/ Këto janë shenjat më të fuqishme, më të pushtetshme por...

Sipas astrologjisë çdo shenjë e horoskopit ka karakterisitikat e saj, por këto katër dallohen për një karakter më të fortë dhe janë më të...

Aloe Vera- bima e parajses. 200 përbërësit biologjikë natyralë te kësaj...

Për Egjiptianët ajo ishte bima e përjetësisë, ndërsa për gjithë të tjerët është bima e parajsës. Ka shumë arsye përse Aloe Vera konsiderohet një...

Te ndryshme