Sponsored
Home Authors Posts by globi2

3678 POSTS 0 COMMENTS

Ja çfarë tregon muaji i lindjes për ty

Janar Njerëzit e lindur në janar kanë një etikë pune shumë të fortë dhe nuk do të hezitojnë të shprehin mendimet e tyre. Ata kanë...

Ja 3 shenjat e horoskopit që marrin çdo gjë seriozisht

Mesa duket janë 3 shenja të horoskopit që në shumicën e rasteve e marrin çdo gjë seriozisht. Kjo ndikon edhe në marrëdhëniet e tyre me...

Shenja më xheloze e horoskopit… dhe ato që e jetojnë dashurinë...

Për disa shenja të horoskopit mund të thuhet që pothuajse nuk janë aspak xheloze, te disa është në kufijtë e normales, por ka edhe...

Kush pikëllohet më shumë për dashurinë e humbur, femrat apo meshkujt?

Jeta dashurore është burimi më i madh i anksiozitetit dhe i ndjenjës së pikëllimit, ka zbuluar një hulumtim i ri, i cili, gjithashtu, tregon...

Google: Si të përdorni gmail edhe pa internet

Google ka prezantuar një Gmail të ri disa ditë më parë. Në Gmail-in e ri, Google ka sjellë funksione të reja në aplikacionin e...

Do ju bëjë të shikoni parajsën, Françeska Jaçe një tundim i...

Françeska Jaçe është një eksperte për ngritjen e temteraturave në rrjetet sociale. Ajo ka ndarë një foto ku shfaqet me bikini në një nga vendet tropikale...

Rashel ‘përvëluese’ mbulon gjoksin me guacka

Modelja seksi Rashel Kolaneci ka provokuar sërish nëpërmjet një fotografie. Në llogarinë e saj në Insatgram ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet...

Lladrovci reagon sërish: Kur të ndalet, Radio Mila, i kam edhe...

Zënka mes kryetarit të Drenasit dhe Mialim Zekës nuk po përfundon. Ladrovci mëngjesin  sotëm paralajmëroj padi për shpifje ndaj Milaim Zekës, duke thënë se ai...

Xhafer Osmani nga Vushtrria është djegur i gjallë

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur disa ditë më parë në Fushë Krujë. Një shqiptar nga Kosova...

Bashkëthemeluesi i Apple: Bitcoin dhe Blockchain do të arrijnë potencialin e...

Bashkëthemeluesi i Apple, Steve  Wozniak, ka komentuar pozitivisht për kriptovalutat dhe teknologjinë e bllokimit në fjalimin e tij të hapjes në Kongresin Botëror WeAreDevelopers...

Te ndryshme