Sponsored
Home Authors Posts by globi2

5069 POSTS 0 COMMENTS

Stoltenberg dhe Këshilli Veri-Atlantik i NATO-s për vizitë në Maqedoninë e...

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s Jens Stoltenberg dhe Këshilli Veri-Atlantik më 2 dhe 3 qershor do ta vizitojnë Maqedoninë e Veriut.

Droga dhe emigracioni, Policia e BE merr nën kontroll kufijtë e...

Kufiri i Shqipërisë bëhet kufiri i jashtëm i Bashkimit Europian. Cilat janë dy arsyet kryesore që çuan në këtë ndërhyrje të paprecedentë...

HOROSKOPI 22 maj 2019,Fati yt këtë të mërkurë

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 22 maj 2019 Dashi Kjo fazë e jetës suaj...

Dy shenjat më me fat për sot, e martë 21 maj...

DASHI Do jeni shumë në humor sot dhe të gatshëm për të luftuar për të marrë ato që ju...

Hahn nuk përmend Shqipërinë: Dritë jeshile për Maqedoninë e Veriut

Komisioneri për Zgjerimin e BE, Johannes Hahn, ka deklaruar sërish se Maqedonia e Veriut meriton çeljen e negociatave para pushimeve të...

Myftiu: Vëllezërit e mi s’janë të përfshirë në rrahje, kjo është...

Në fshatin Lismir të Fushë Kosovës të dielën ka ndodhur një përleshje fizike, ku më pas kishte pasur edhe kërcënime me armë....

Testi i ADN-së ia siguron 50 milionë funte shërbyesit anglez, zbulon...

Një ish-shërbyes e ka trashëguar një pronë me vlerë prej 50 milionë funtesh pasi testi i ADN-së dëshmoi se ai është djali...

“Ushtarakët kibernetikë” të SHBA-së edhe në Maqedoninë e Veriut

Ministria e Mbrojtjes e Maqedonisë së Veriut ka konfirmuar bashkëpunimin me komandën kibernetike të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, pas informacionit të...

Fytyra e vërtetë e grave sipas shenjave të Horoskopit

Të gjithë mbajnë një maskë. Dikush është mësuar me këtë dhe mbase ndihet më i qetë, ndërsa dikush tjetër është detyruar nga...

Thaçi: Berisha është argat i Millosheviqit

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është treguar shumë i ashpër në “Open” ndaj ish-kryeministrit të Shqipërisë, Sali Berisha, duke pohuar se Berisha...

Te ndryshme