Sponsored
Home Authors Posts by globi2

2946 POSTS 0 COMMENTS

Simbolet e ëndrrave që nuk duhet t’i neglizhoni!

Ëndrrat janë shoqërueset më të shpeshta të gjumit të secilit nga ne, shpesh simbolet që ne shikojmë na bën të jemi dhe skeptik dhe...

VIDEO, Për sa para do flije me një mashkull? Fjolla Morina:...

Këngëtarja Fjolla Morina ka dhënë një deklaratë të çudishme gjatë një intreviste të zhvillluar në emisionin “Thumb”. Fjolla ka thënë se nëse do i oforonin një shumë të...

HARADINAJ KËRKON NJË GARANCË NGA BE-JA PËR PEZULLIMIN E TAKSËS NDAJ...

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka deklaruar se Qeveria e Kosovës do ta pezullonte përkohësisht taksën, vetëm pas garancës ndërkombëtare, se do të ulemi...

Qëndrim i prerë për Kosovën: Këto janë tetë pikat kryesore që...

Vendosja e taksës 100% ndaj produkteve të Serbisë dhe Bosnje Hercegovinës me 21 nëntor të vitit të kaluar, duke se po i nxjerrë probleme...

Çfarë ka rezervuar kjo javë për ju? Parashikimi nga Jorgo Pulla

Si nis dhe cfarë ka rezervuar kjo javë për ju? Cila do jetë shenja me fat dhe çfarë ju pret gjatë kësaj periudhe? Lexoni...

Këto janë shenjat e horoskopit që i ndjek kudo fati i...

Dashi Është shumë e çuditshme që një  nga shenjat e cila di më së miri të shfrytëzojë situatat, të jetë brenda këtij grupi, por është...

Zbulo 5 kuriozitete mbi shenjën tënde të horoskopit

Dashi: 1. Dashi është konsideruar shenja më impulsive e gjithë zodiakut. 2. Dashi urren të marrë akuza apo urdhra, i pëlqen t’i bëjë gjërat sipas mënyrës...

EKSKLUZIVE: Amerika kërkon pezullimin e menjëhershëm të taksës ndaj Serbisë, paralajmëron...

Këshilli i Sigurisë Kombëtare të SHBA-ve dhe Departamenti i Shtetit Amerikan kanë formësuar pozicionin e tyre lidhur me zhvillimet aktuale në Kosovë, respektivisht çeshtjen...

Më mirë një vetmi me dinjitet, se sa një shoqëri fallco

Vetmia është dinjitoze kur alternativa është një kompani e gënjeshtërt. Arritja e një ekuilibri individual dhe të qenit të lumtur me veten tuaj, është e...

Horoskopi javor: Kujt do t’i ngrohet zemra dhe kush do të...

Çfarë do t’ju sjellin ditët e ardhshme, së paku kur është fjala për yjet, në planin e dashurisë, punës dhe shëndetit, mësoni në tekstin...

Te ndryshme