Sponsored
Home Authors Posts by globi2

2209 POSTS 0 COMMENTS

HOROSKOPI I PAOLO FOX, e mërkurë 12 dhjetor 2018

DASHI: Nëse e krahasojmë muajin dhjetor dhe muajin e kaluar, nuk mund të mos vërejmë se tani ka më shumë energji dhe forcë më të...

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e mërkurë...

PESHORJA Sot do zgjoheni me humor shumë të mirë dhe do doni ta shfrytëzoni ditën sa më mirë. Nëse keni një lidhje problemet do mungojnë...

Gjërat më të bukura që mund ti ndodhin kësaj shenje, do...

Astrologët japin parashikime të ndryshme për shenjat e horoskopit. Çdo shenjë e horoskopit ka karakteristikat e veta që e bën atë të veçantë. Së fundmi astrologët...

Këshilla nga shkenca: Si të përmirësoheni në shtrat

Përderisa seksi mund të mos ju duket si një fushë të cilën e studiojnë psikologët dhe shkencëtarët, faktikisht ka shumë hulumtime që janë kryer...

ZV/MINISTRI I FSK-SË FLET PËR “SKENARËT SERB”, NË DITËN E FORMIMIT...

Zëvendësministri i FSK-së, Burim Ramadani, ka thënë se janë tri aspekte të rëndësishme kur bëhet fjalë për transformimin e FSK-së në Ushtri, që pritet...

Eliminoni gushën dhe shtresat e yndyrës në qafë shpejt e përgjithmonë...

Përveç që do të zhduket gusha, do të zhduken edhe shtresat e yndyrës në qafë. Fjala është për disa ushtrime të lehta me të cilat...

Këshilla nga shkenca: Si të përmirësoheni në shtrat

Përderisa seksi mund të mos ju duket si një fushë të cilën e studiojnë psikologët dhe shkencëtarët, faktikisht ka shumë hulumtime që janë kryer...

Zbuloni zonat e fshehura erogjene! Do të shtoni kënaqësinë në krevat

Hulumtojeni trupin e partneres suaj, sepse sa më shumë zona të ndjeshme gjeni, aq më shumë do të keni shansin që ta çmendni nga...

Shtypja e lartë e gjakut – pijen e përditshme që duhet...

Shtypja e lartë e gjakut mund të jetë e vështirë për t’u vërejtur pasi që simptomat nuk shfaqen gjithmonë. Por zakonisht simptomat përfshijnë dhimbje koke,...

Cilën zemër zgjedh? Zbulo diçka me rëndësi për jetën tënde sentimentale

Ne shpesh pyesim veten se si testet dhe horoskopët mund të përputhen aq shumë me realitetin! Preferencat tona ndikojnë në fatin, sjelljen, karakterin e një...

Te ndryshme