Sponsored
Home Authors Posts by globi2

1357 POSTS 0 COMMENTS

Era Istrefi veç me sytjena! Si rrallë herë tregon gjoksin

Këngëtarja Era Istrefi në foton e fundit të publikuar në Instagram duket seksi si asnjëherë më parë, shkruan lajmi.net Percjell mGlobiSot.net Veç me sytjena, ajo...

Horoskopi Javor 22 Tetor 2018 – 28 Tetor 2018

Dashi 21 Mars - 19 Prill Këtë jave do krijoni me shume besim tek partneri. Josheni atë dhe do e shihni qe do beje ato qe...

Këto tre shenja të Horoskopit përfundojnë me zemrën e thyer

Ne ju tregojmë se cilat janë tre shenjat e horoskopit që u thyhet zemra, sepse ata bien në dashuri shpejt. Dashi Ata zakonisht janë romantikë nga...

“Unë dhe burri im bëmë seks çdo ditë për një vit...

Brittany, nënë e tre fëmijëve vendosi të publikojë historinë e saj. Ajo shkruan një artikull të plotë lidhur me martesën e saj. Brittany dhe...

“Unë dhe burri im bëmë seks çdo ditë për një vit...

Brittany, nënë e tre fëmijëve vendosi të publikojë historinë e saj. Ajo shkruan një artikull të plotë lidhur me martesën e saj. Brittany dhe...

HOROSKOPI DITOR, 22 TETOR 2018

Dashi Dashuria: Ju do të keni Diellin në favorin tuaj, por gjithashtu dhe Mërkuri do të stimulojë imagjinatën tuaj dhe do t’ju japë shumë mundësi...

HOROSKOPI DITOR, 22 TETOR 2018

Dashi Dashuria: Ju do të keni Diellin në favorin tuaj, por gjithashtu dhe Mërkuri do të stimulojë imagjinatën tuaj dhe do t’ju japë shumë mundësi...

Njihuni me shpirtin binjak të 12 shenjave të Horoskopit

Cilat shenja në zodiak krijojnë një çift perfekt dhe çfarë marrëdhënie e re mund të jetë më problematike? Dikush e ka gjetur dhe dikush tjetër...

Milaim Zeka: Tomë Gashi, të kanë rrahur si zagar në “Rute...

Një debat i ashpër ka shpërthyer mes avokatit të njohur Tomë Gashi e deputetit të Nismës Milaim Zeka. Zeka, para pak minutash i ka kthyer...

Si je në shtrat? Këngëtari: Pasha Zotin ato që kanë ardhur...

Velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella, dihet tashmë që ka një pyetje “pikante” me të cilën vë në siklet të gjithë të ftuarit...

Te ndryshme