Sponsored
Home Authors Posts by globi2

5169 POSTS 0 COMMENTS

Si do të jetë java e ardhshme për ju? Horoskopi 11-...

Dashi Merrni jetën si t’iu vijë gjatë kësaj jave dhe mos mendoni aspak a ndryshoni atë. Kurrë mos kërkoni të jeni si të tjerët sepse...

HOROSKOPI I PAOLO FOX për ditën e hënë, 11 MARS 2019

DASHI Janë ditë të karakterizuara nga një shkallë e lartë e nervozizmit dhe deri të mërkurën është e preferueshme të bëni shumë kujdes. Nëse është...

Emocionuese dita e Demit, Luani pesimist, vjen kthesa e Virgjëreshës… Horoskopi...

Dashi Gjatë kësaj dite do keni më shumë besim se gjërat do jenë më mirë në të ardhmen dhe do përçoni kudo gëzim. Ju që...

Xhaka thyen një rekord të madh pas golit të shënuar ndaj...

Mesfushori shqiptar, Granit Xhaka ka thyer një rekord personal pas golit të shënuar në ndeshjen ndaj Manchester United. Arsenal ka mposhtur Manchester Unitedin me rezultatin...

Horoskopi Mujor Mars 2019

Dashi 21 Mars - 19 Prill Dashuria: Në këtë kohë të vitit ndjenjat kërkojnë qetësi. Ata që kanë përjetuar një ndarje mund të bëjnë takime interesante...

Problemet e shëndetit sipas shenjës së horoskopit

Astologjia mjekësore nuk konsiderohet shumë, mbase për shkak të evolucionit surprizues të mjekësisë perëndimore. E megjithatë, kohët e fundit, duket se një “erë astrologjike” po...

Problemet e shëndetit sipas shenjës së horoskopit

Astologjia mjekësore nuk konsiderohet shumë, mbase për shkak të evolucionit surprizues të mjekësisë perëndimore. E megjithatë, kohët e fundit, duket se një “erë astrologjike” po...

Tensione e probleme profesionale për këtë shenjë

Dashi Keni dëshirë të vendosni një mirëkuptim edhe më të thellë me personin e zemrës, që do t’ju kuptojë menjëherë dhe do t’ju dëgjojë. Keni...

Kjo është mafiozia italiane, urdhëroi murosjen e shqiptarit

Kjo është 64-vjeçarja Carmela Sciacchitano, e cila ka urdhëruar vrasjen e shqiptarit Astrit Lamaj. Ky u fundit humbi gjurmët në vitin 2013, ndërsa u gjet...

Stuhia në Gjermani ndaloi trenat

Për shkak të një stuhie me erë në perëndim të Gjermanisë, kompania hekurudhore Deutsche Bahn ka ndalur trafikun rajonal, si dhe trenat me distancë...

Te ndryshme