Sponsored
Home Authors Posts by globi2

3597 POSTS 0 COMMENTS

Sipas horoskopit, kjo shenjë ka pushtet mbi ju më shumë se...

Megjithëse në fund të fundit të gjithë janë përgjegjës për vendimet dhe veprimet e tyre, ka disa njerëz që doni s’doni kanë pak ndikim...

Flori Mumajesi: “Më pyetën pse e do kaq shumë? Sepse është...

Kantautori i njohur Flori Mumajesi tashmë prej shumë vitesh ka treguar se është një makineri hitesh. E viti që po lëm pas ishte pa asnjë...

E pazakontë! Gjesti i trafikantëve shqiptarë të heroinës befason gjykatën

Kohë më parë, lajmi i arrestimit të 14-shqiptarëve në Itali bëri bujë të madhe. Ky grup kriminal merrej me trafikimin e lëndëve të forta narkotike,...

Sekretari britanik i mbrojtjes: Luftanija jonë në Ukrainë, mesazh i fuqishëm...

Sekretari i Mbrojtjes në qeverinë britanike, Gavin Williamson, ka thënë se luftanija e Ushtrisë Mbretërore e dërguar në Ukrainë do ta japë një mesazh...

SMS i Shpend Ahmetit për Dardan Sejdiun: Fol si Kadri Veseli,...

Kryetari i PSD’së, Shpend Ahmeti ka kërkuar nga Shefi i Grupit Parlamentar të PSD’së, Dardan Sejdiu, të flasë sikur Kadri Veseli kur argumenton se...

Vuçiq: Në Kosovë asgjë nuk është e jona

Presidenti serb dhe lideri i Partisë Progresive Serbe (SNS), Aleksandar Vuçiq ka thënë sot se “ne serbët jemi të kënaqur vetëm nëse marrim maksimumin,...

Sipas horoskopit, kjo shenjë ka pushtet mbi ju më shumë se...

Megjithëse në fund të fundit të gjithë janë përgjegjës për vendimet dhe veprimet e tyre, ka disa njerëz që doni s’doni kanë pak ndikim...

Karakteristikat e çdo femre sipas shenjës së Horoskopit

Dashi: Unë jam Karakteristikat: ndërmarrës, i guximshëm, impulsiv, kokëfortë, dinamik, energjik, por jo mevullnet të qëndrueshëm. Ka bukuri fizike. Adhurues i aktiviteteve fizike. Doni aventurën, nuk...

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot, e shtunë...

DASHI Gjatë kësaj dite kënaqësitë që do përjetoni do jenë edhe më të mëdha nga sa i keni menduar edhe vete. Nëse jeni në një...

Puthja që të pëlqen dhe puthja që urren, sipas horoskopit

Ky artikull mund të ndihmojnë të kuptosh si të puthësh ‘gjysmën tënde’, duke patur parasysh shenjën zodiakale: DASHI: Të lindurit nënë këtë shenjë preferojnë puthjet...

Te ndryshme