Sponsored
Home Authors Posts by globi2

4287 POSTS 0 COMMENTS

Challandes: Ky lojtar i Kosovës është një përbindësh i vërtetë (Video)

Vazhdon edhe më tutje të jetë njëra nga temat më të përfolura. Fjala është për përfaqësuesen e Kosovës dhe kundërshtarin e ardhshëm të saj, Bullgarisë,...

Ligji për lustrimin, i domosdoshëm për figurat publike në Kosovë

20 vjet pas përfundimit të luftës në Kosovë, shteti i pavarur ende nuk ka ligj të lustracionit, përmes së cilit edhe do të mund...

Parashikimi për punën, shëndetin e dashurinë/ Si do të jetë e...

Horoskopi, e dielë, 24 mars 2019 Dashi Dashuria: Pozicioni i mirë i Hënës do të zgjojë tek ju dëshirat e ëmbla që do t’ju bëjnë të...

Çfarë kërkon ai në një lidhje, bazuar në shenjën e tij...

Dashi- Dashi mërzitet shumë lehtë, ndaj ai ka nevojë për risi në marrëdhënie. Rutina dhe mërzitja dëmtojnë çdo lloj marrëdhënieje dhe meshkujt Dash kanë...

Engjëlli juaj mbrojtës po ju kontakton! Ja se cilat janë shenjat

Ndryshime në temperaturën e ambjentit Kjo është një nga shenjat më të zakonshme të afrimit të engjëjve. Kur një qenie e tillë afrohet, shtresat e...

Kosnett: SHBA mbështeti NATO-n për t’i dhënë fund spastrimit etnik në...

Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnett, në 20 vjetorin e sulmeve të NATO-së mbi caqet serbe, ka bërë thirrje që thirrje Kosova dhe...

BBC me reportazh për 20 vjetorin e sulmeve të NATO-s, përmenden...

Mediumi britanik, BBC ka bërë një reportazh të shkurtër për 20 vjetorin e sulmeve të NATO-së në Kosovë mbi forcat serbe. Ata tregojnë që konflikti...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 24 MARS 2019

Ky është horoskopi për ditën e dial, 24 mars 2019. Dashi Dashuria: Pozicioni i mirë i Hënës do të zgjojë tek ju dëshirat e ëmbla që...

Çfarë kërkon ai në një lidhje, bazuar në shenjën e tij...

Dashi- Dashi mërzitet shumë lehtë, ndaj ai ka nevojë për risi në marrëdhënie. Rutina dhe mërzitja dëmtojnë çdo lloj marrëdhënieje dhe meshkujt Dash kanë...

Horoskopi ditor, e diel 24 mars 2019

Ky është horoskopi për ditën e dial, 24 mars 2019 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Te ndryshme