Sponsored
Home Authors Posts by globi1

3737 POSTS 0 COMMENTS

Komente mes të dashuruarish, Luana dhe Krenari nuk fshihen më!

Gjatë gjithë kësaj periudhe moderatorja Luana Vjollca dhe partneri i saj Krenar Çoçaj janë përpjekur t’a mbajnë lidhjen e tyre jashtë vëmendjes mediatike. Por këtë...

Lindsey Pelas, çfarë femre

Lindsey Pelas është një nga modelet më bombastike që keni parë. Së fundmi Lindsey ka vendosur t’i çmend të gjithë ndjekësit e saj me...

Fjalët e Gattusos në zhveshtore ndryshuan lojën ndaj Romës: Ishim të...

Gennaro Gattuso ka treguar se çfarë ndryshoi gjatë pauzës në ndeshjen ndërmjet Romës dhe Milanit, të cilën Rossonerët e fituan me rezultat 2-0. Në ndeshjen...

Dua Lipa pranon se këngët e saja janë të frymëzuara nga...

Dua Lipa ka thënë se të gjitha këngët e saj janë të frymëzuara nga ish-të dashurit që ka pasur. 22-vjeçarja i ka përshkruar ‘ish-ët’...

Liam udhëton në Miami pa Cherylin, ndërsa atje ka shkuar edhe...

Liam Payne ka udhëtuar në Miami pa partneren e tij, Cheryl, ndërsa në qytetin e Floridës ka udhëtuar edhe Rita Ora. Këngëtarja britanike e shoqëroi...

Nora, mbresëlënëse me fustan të shkurtë

Nora Istrefi vazhdon të jetë aktive nëpër mbrëmjet muzikore, ndërsa kohë pas kohe ndan me fansat  imazhe të ndryshme në rrjetet sociale. Së fundmi këngëtarja...

Bora zbukuron plazhin e Shëngjinit (Foto)

Reshjet e borës kanë përfshirë pjesën më të madhe të Shqipërisë. Situata më e rënduar sa i përket qarkullimit rrugor shfaqet në veri-lindje dhe...

Betejë ruse për botërorin: Eka i shpall ‘luftë’ Irinës

Botërori rus po afron, ndërsa përgatitjet për një organizim model, vijojnë të shtohen nga dita në ditë dhe emocionet e ankthi kanë filluar të...

Hidhet shorti i të tetës në Ligën e Evropës, Milan –...

Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për të një të tetën e Ligës së Evropës, ku ndeshje mes gjigantëve evropianë, Milanit dhe Arsenali...

Albin Kurtin sulmohet me vezë, protestuesi arrestohet!

Një protestues ka gjuajtur me vezë liderin e Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurtin, derisa ai po hynë në oborrin e Kuvendit të Kosovës. Express ka raportuar...

Te ndryshme