Sponsored
Home Authors Posts by globi1

3737 POSTS 0 COMMENTS

Pozat seksi të Norës nga Dubai! Fokusi tek gjoksi (FOTO)

Nora Istrefi është njëra ndër artistet më seksi në Kosovë, shkruan Magazina al. Këtë e ka vërtetuar shumë herë, edhe pas lindjes së vajzës Renee,...

Leonora Jakupi ka një hall, i pyet ndjekësit pse ndodh kjo!

Këngëtarja Leonora Jakupi, kohët e fundit është bërë mjaft aktive në rrjetet sociale, duke i qëndruar afër ndjekësve të shumtë. Përveç postimeve që bën nga...

Tahiri: Prioritet i imi mbetet lufta e pa kompromis kundër korrupsionit...

Legjislacioni penal është avancuar për të parandaluar dhe luftuar korrupsionin dhe krimin e organizuar, ashtu siç është kërkuar nga Agjenda Evropiane dhe obligimet nga...

Bindja e Macronit:Trump do ta rrëzojë paktin me Iranin

Donald Trump ka shumë mundësi ta rrëzojë marrëveshjen me Iranin. Presidenti francez, Emmanuel Macron e pranoi se mund të ketë dështuar në përpjekjet e...

Do lërë Vizion Plus…? Reagon Orinda Huta dhe sqaron dyshimet

​Vetëm pak kohë pas lajmeve se Turjan Hyska do largohet nga Vizion Plus dhe do të shkojë në Klan plus ku do të transmetohet...

Eva Murati, prezantuesja më e bukur shqiptare?!

Kur bie fjala tek prezantueset më të dashura shqiptare, padyshim që aty nuk mungon as Eva Murati, shkruan Magazina al. Ajo është një nga top...

Kaq seksi duket Dhurata në paraqitjen e fundit!

Është njëra ndër artistet më të dashura për publikun, shkruan Magazina al. Bëhet fjalë për Dhurata Dorën e cila shpesh befason me dukjen e saj....

Enca krejtësisht e ndryshme me pamjen e re (FOTO)

Enca Haxhia është femra më e përfolur në shoubizin shqiptar, shkruan Magazina al. Ajo komentohet më shumë për pamjen e saj, sesa për punën që...

Këto janë shenjat që bëjnë më shumë rrëmujë!

Ekzistojnë disa njerëz që pavarësisht qëllimeve të mira gjithmonë japin mesazhe të gabuara dhe i ngatërrojnë ata që i rrethojnë, por e dini cilat...

Kjo femër po e djeg Instagramin, do t’ju çmend edhe juve

Ajo është bukuroshja e Instagramit. Trup perfekt, e bukur sa të duash. Kjo është Laci Kay Somers. Modelja seksi shfaqet gjithmonë provokative, por edhe ka...

Te ndryshme