Sponsored
Home Authors Posts by globi1

3154 POSTS 0 COMMENTS

Si t’a kuptoni që ai nuk ju dashuron më?

Ndonjëherë dashuria ju bën që mos të shikoni shumë gjëra te personi që jeni në një lidhje. Sipas ekspertëve janë disa shenja që mund t’iu...

​Ish-ylli i Man Unitedit: Solskjaer s’është i veçantë, të gjithë mund...

Ole Gunnar Solskjaer mund ta ketë ringjallur Manchester Unitedin, mirëpo ish-mesfushori i “Djajve të kuq” dhe Liverpoolit, Paul Ince, beson se pasi që gjërat...

​Ylli i PSG-së e komenton shkarkimin e Mourinhos: Tani i frikësohemi...

Sulmuesi i Paris Saint-Germainit, Edinson Cavani, e ka pranuar se emërimi i Ole Gunnar Solskjaer në pozitën e trajnerit të Manchester Unitedit ka pasur...

Revista angleze: Transferimi i Shaqirit në Liverpool, njëra ndër ujditë më...

Revista angleze e futbollit, FourFourTwo, e ka cilësuar zviceranin me origjinë shqiptare, Xherdan Shaqirin, si njëri ndër 100 lojtarët më të vlefshëm në Premierligë,...

Guardiola: Man City s’mund të garojë kundër Barçës e Real Madridit

Trajneri spanjoll i Manchester Cityt, Pep Guardiola, ka thënë se përkundër që skuadra e tij është kampione në fuqi e Premierligës, ajo nuk mund...

​Arsenali ua ofron Ozilin gjigantëve italianë

Trajneri Unai Emery është duke insistuar për shitjen e mesfushorit gjerman me origjinë turke, Mesut Ozilit, dhe TMW tani ka raportuar se Arsenali veçse...

Statistika që e mbështet vendimin e Solarit për Iscon

  Situata e mesfushorit spanjoll. Isco, në Real Madridi është shumë larg arritjes së një zgjidhjeje, pasi ai u la në stol edhe për ndeshjet...

Bën namin në rrjete sociale, “ëngjëlli” shqiptar i Victoria’s Secret del...

Tika Camaj është modelja shqiptare që është bërë e njohur për gjithë botën. Modelja që punon për Victoria’s Secrets ka pozuar vetëm me të brendshmë...

Valentina, aktore e filmave porno bën deklaratën e fortë: Më ka...

Aktorja e filmave me pullë të kuqe, Valentina Nappi ka bërë një deklaratë tronditëse në një postim në Instagram. Ajo ka postuar një foto të...

“Moj motër mbyll shalët se do…”, kush e këshilloi Ildën pasi...

Ilda Bejleri është cilësuar si një prej moderatoreve më të bukura, e cila shpesh herë provokon me fotot që poston në rrjetet sociale. Së fundmi,...

Te ndryshme