Sponsored
Home Authors Posts by globi1

3163 POSTS 0 COMMENTS

‘S’më kanë dashur kurrë’, Fifi rrëfim prekës për lidhjet me meshkujt

E ftuar së fundmi në emisionin "Nin" është këngëtarja shumë e njohur e hitit "Psikopatja jote", Fifi. Pasi kënga e saj u pëlqye mjaft...

Mosha e duhur për të humbur virgjërinë? Britanikët kanë një “peng”

Keqardhja më e madhe e të rinjve britanikë është fakti që e kanë humbur virgjërinë shumë, shumë shpejt. Ky është rezultati i një sondazhi të...

Lori Hoxha poston foto +18, kë do të thumbojë me këtë...

Lori Hoxha është një ndër personazhet publik më të ndjekur dhe më me influencë në rrjetet sociale. Prej disa javësh, Lori ka bërë shpërnguljen përfundimtare...

Kjo do të jetë shitja e parë e Manchester Unitedit këtë...

Manchester Unitedi është duke u bërë gati ta bëjë shitjen e parë në këtë afat kalimtar, sipas mediave britanike. Daily Mail raporton se “Djajtë e...

Gattuso tregon se si do ta ndalë Ronaldon sonte

Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso, ka zbuluar planin e tij për ta ndalur sulmuesin portugez të Juventusit, Cristiano Ronaldon, duke thënë se do ta...

Eriksen s’gjen gjuhë të përbashkët me Spurs, Real Madridi opsioni i...

Kalimi i Christian Eriksenit në Real Madrid vazhdon të duket se një mundësi shumë reale. E përditshmja spanjolle “AS” shkruan se burime të saj bëjnë...

Dështon seanca kundër Azem Sylës në rastin “Toka”, në mungesë të...

Ka dështuar sërish të mbahet seanca kundër Azem Sylës dhe të akuzuarve të tjerë në rastin “Toka”. Arsye për dështimin e kësaj seance, ku...

Ligji për gjuhët, VMRO me padi penale kundër Xhaferit dhe drejtorit...

VMRO-DPMNE-ja do të ngre padi penale kundër kryetarit të Kuvendit të Maqedonisë Talat Xhaferit dhe drejtorit të Gazetës Zyrtare Martin Kostovskit, por edhe ndaj...

“Nuk punonin pajisjet elektronike!” Hoxha tregon sesi u dorëzua Eskobari i...

Gazetari Artan Hoxha ka rrëfyer në emisionin “Opinion” në Tv Klan momentet kur shkoi në fshatin Stjar të Delvinës, aty ku takoi Kelmend Balilin...

Opozita vjen nesër në kuvend, priten debate të forta për Balilin...

Ditën e nesërme pritet që maxhoranca të thërrasë në seancë të jashtëzakonshme parlamentin për të miratuar dekretimin e ministrave të rinj të qeverisë, përveçse...

Te ndryshme