Sponsored
Home Authors Posts by globi1

3737 POSTS 0 COMMENTS

Ka vetëm një arsye pse ndihesh e trishtuar pas marrëdhënieve

E beson ose jo, është një ndjesi e përbashkët për meshkujt dhe femrat të kenë një lloj depresioni pas marrënieve, edhe në qoftë se...

Shihni ëndrra duke bërë marrëdhënie? Ja ç’kuptim kanë

Ëndrrat janë diçka qesharake, ndonjëherë i kujtojmë ato në mënyrë të qartë dhe disa të tjera i harrojmë menjëherë. Kur bëhet fjalë për ëndrrat e...

Demi Rose çmend ndjekësit me këtë foto

Demi Rose flet për grim e flokë, fokusi i ndjekësve diku tjetër. Zeshkania seksi, Demi Rose e ka publikuar një foto pranë të cilës ka...

KE me dy standarde, Koçijançiç dënon opozitën shqiptare, por refuzon të...

Në lidhje me situatën politike në Shqipëri foli sot sërish zëdhënësja e Komisionit Europian, Maja Koçijançiç. Ndër të tjera ajo u shpreh se kur bëhet...

Ish-agjenti i FBI: Si ta zbuloni se partneri juaj është duke...

Nëse për ndonjë person, qoftë edhe kur është fjala për partnerin tuaj, mikun apo anëtarin e familjes, dyshoni që po ju gënjen, mund ta...

Bën tatuazh emrin e djalit, por zbulon që s’është i tij

Ai ishte aq i lumtur që ishte një baba që vendosi të bënte tatuazh emrin e djalit të tij në shpinë: “Benjamin”. Një mbishkrim i...

Ndryshon pasuria e Thaçit, AKK pret sqarime deri në mars

Presidenti i Kosovës, nga viti në vit, po varfërohet. Që nga viti 2016, pasuria e Hashim Thaçit - kryesisht paratë e gatshme - ka shënuar...

E tradhtoi me të dashurin, Khloe Kardashian hakmerret ndaj shoqes së...

Jordyn Woods ka modeluar për markën e veshjeve të Khloe Kardashian që nga viti 2016, por duket se këtyre ditëve u erdhi fundi. Khloe mori...

Birra ndikon në përmirësimin e marrëdhënieve seksuale

Seksi dhe alkooli janë përmendur shpesh si të lidhur ngushtë me njëri-tjetrin, aq shpesh sa alkooli mendohet se nxit dëshirat seksuale. Hulumtimi, i cili u...

Për tre vjet gjykatat hodhën poshtë rreth 3 mijë aktakuza

Gjykatat për 3 vjet hodhën poshtë 2 mijë e 776 aktakuza. Monitoruesit e drejtësisë shprehen të shqetësuar për këtë dukuri në gjyqësinë kosovare. Hedhja poshtë...

Te ndryshme