Sponsored
Home Authors Posts by globi1

1622 POSTS 0 COMMENTS

Enca shpërthen me keq se kurdoherë: K**** jam yll popi!

Këngëtarja Enca Haxhia ka shpërthyer në rrjete sociale përmes një postimi ku shprehet se i urren njerëzit hipokritë. Ajo ka theksuar se e mërzit fakti...

Dhurata Ahmetaj feston 26 vjetorin e lindjes

Ajo ka pranuar të shumta prej miqve dhe familjarëve. Dhurata Ahmetaj ka një arsye më tepër që të festoj gjatë gjithë ditës së sotme. Artistja e...

Sa Të Vështirë E Ka Çdo Shenjë E Zodiakut Të Bjerë...

Disa njerëz e kanë shumë të vështirë të dashurohen, ndoshta sepse nuk janë gati ose nuk e konsiderojnë dashurinë shumë të dobishme. Ose ndoshta...

Kurti: Thaçi do ta ketë fatin e Gruevskit

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje (VV), Albin Kurti i ka bërë thirrje Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) dhe Nismasocialdemokrate të mos e formojnë ekipin...

Arrestohet mjeku popullor, Hysni Peqani

Policia e Kosovës ka arrestuar mjekun popullor Hysni Peqani, i njohur si Burdushi. Policia e Kosovës para arrestimit ka bastisur shtëpinë e tij. Prokurori i rastit,...

Zaev thotë se Gruevski ka mundur edhe të kidnapohet nga dikush

Ka habitur me deklaratën e tij kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev, i cili ka thyer heshtjen në lidhje me arratisjen e paraardhësit të tij,...

Defektet Dhe Pikat E Dobëta Për Çdo Shenjë Të Horoskopit

Dashi Shenja zodiakale e Dashit karakterizohet nga një impulsiviteti i madh. Janë personalitete shumë energjike, bujarë dhe në një kuptim të caktuar të sigurt për...

Shenjat E Zodiakut Që Janë Të Perfektë Së Bashku, Kombinimet Më...

Demi (21 prill – 21 maj) – Virgjëresha (24 gusht – 22 shtator) Një nga çiftet më të suksesshme të zodiakut! Demi janë të njohur...

Edhe pas vdekjes, kjo është shuma marramendëse që fiton Michael Jackson...

Michael Jackson edhe pas vdekjes së tij fiton nga 400 milionë dollarë çdo vit. Revista amerikane Forbes publikoi një listë të të famshmive që pas...

Dua Lipa: Kosovarët kanë traditë muslimane por nuk e praktikojnë islamin

Dua Lipa ka folur për Kosovën në intervistën e saj për CNN. Këngëtarja shqiptare ka bërë një intervistë interesante me CNN. Ndër të tjera, Dua është...

Te ndryshme