Jetë

Astrologia MERI paralajmëron këtë shenjë: Do ju dalë tradhëtia në shesh…

Planeti Aferdita bënë një kryq te madh me lidhjet e henes dhe me Uranin.

Një lidhje antifatike forcash në shenjat kardinale na çon në një krizë të çdo marrëdhënie të rendesishme personale, shoqerore, familjare apo profesionale.

Do jete lulmi i nje fenomeni qe ka dite qe po pergatitet dhe qe na sjell ne nje moment te rendesishem me shume ane dhe te veshitra dhe natyrisht ne perballje me fatin. Në marredheniet personale do ndjejme qe nuk na pershtatet fati jone, do t’i japim zgjidhje perfundimtare problemeve qe kane vite qe na shqetesojnë.

 

Në marredheniet shoqerore do vihet ne prove cilësia e tyre. Në marredheniet familjare do kemi krize aty ku nuk ka zhvillim dhe te ardhme. Në marredhenie profesionale do kuptojme se sa mund te zgjase apo durojë një bashkëpunim”, njofton Meri. Më poshtë parashikimi për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi

Sot do kemi nje perplasje trefishe qe ju ve ne pikepyetje disa marredhenie te rendesishme pune personale dhe shoqerore

Demi

Mund te ndodh qe aty ku te tjeret te jene ne krize ecurie ju te shihni nje mundesi pernetrimi apo nje drite ne fund te tunelit

Binjaket

Asgje qe e quanit te sigurt nuk do jete me e tille duke filluar nga ekonomia dashuria stabiliteti shpirteror. Nje konfuzion i vertet

Gaforrja

Do jeni ne perballje me zgjedhjet qe keni bere vitete e fundit dhe do kuptoni qe keni dhene shume nga vetja dhe nuk keni perparuar aspak

Luani

Faktet do ju vene perball nje situate te paqarte per te ardhen ne ceshje ligjore pune dhe bllokimi ne aspektin e planeve e strategjive

Virgjeresha

Nje mosbesim ne ceshtjet ekonimike ju shtyn te ndryshoni kushtet e punes dhe te investimeve. Cdo ndryshim do kohen e vet per tu pershtatur

Peshorja

Do keni perballje familjare dhe ne cift. Ka ardhur momenti te ngrini zerin apo te kerkoni me shume pushtet gje te cilen e keni menduar se e kishit por nuk ishte ashtu

Akrepi

Ne punen dhe ne zemren tuaj do mbizoteroj ideja e ndryshimit dhe e kaosit. Por disa qenie ne kaos japin me te miren apo zhvillojne rruge te reja

Shigjetari

Ne Dashuri dhe ne shoqeri asgje nuk mbetet sic ka qene. Do dalin te palarat e cdo interesi apo tradhetie qe mund tju kene bere

Bricjapi

Lufta per pushtet tani ka filluar por fati nuk ju lehteson shanset apo pritshmerite tuaja sidomos nga njerezit e afert e te besueshem

Ujori

Juve do tentoni te zini nje pozicion te dukshem per te arritur te kapni cdo mundesi ne lidhje me punen apo nje kombinim jashte vendit dhe brenda vendit

Peshqit

Asgje qe e keni menduar apo vuajtur shume nuk eshte ashtu sic e keni kuptuar apo pranuar. Cdo shikoni ndryshime te medha ne jeten tuaj.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads