Ballina Jetë Astrologji Astrologia Meri ka një këshillë për Binjakët. Ky është guri i fatit...

Astrologia Meri ka një këshillë për Binjakët. Ky është guri i fatit që mund t’ju ndryshojë jetën

564
0
SHPËRNDAJE

Meri Shehu, është astrologia e njohur shqiptare, e cila ndiqet me kureshtje për parashikimet e saj astrologjike. Përveç parashikimeve mujore apo ditore, ajo jep edhe këshilla të ndryshme për shenjat e horoskopit. Kësaj here është ndalur te Binjakët, dhe ka një këshillë për ta, në mënyrë që të tërheqin fatin e mirë. Ja çfarë ju sugjeron ajo:

FTHORITIS GURI YLBER ESHTE GURI MBROJTES I BINJAKEVE

Te dashur Binjak Guri juaj Mbrojtes eshte Fthoritis me nuance Lejla.

I pergjigjet CAKRES SE 6 qe ka te beje me SYRIN E TRETE eshte Gur shume i rendesishem per pastrimin e Aures dhe energjise tuaj,mbron te gjitha shteresat e Aures nen vulen e Merkurit Forcon veprimin e menjehereshem dhe krijon nje rrjet filtrimi.

Fthoritis eshte gur gelqeror me tip kimik caF2 dhe eshte shume mbreselenese kombinimi i dy tre ngjyrave.Eshte gur shume i kërkuar i cili gjendet shume ne Zvicer, Kine, Usa Australi, Gjermani, Meksike,Namibi.

Eshte shume efikas kundra stresit elektromagnetik qe shkaktojne kompjuterat Eshte mbrojtes ne aspektin psikologjik pasi te cliron nga energjia negative dhe te pastron shkateron fiksimet dhe ndihmon ne përqendrim.

Mund ta mbani ne xhep te mbeshtjell ,varse ,ne cante si dhe ne shtepi mund ta mbani ne komodinen afer vendit ku flini,afer komjuterit,ne kater cepat e dhomës etj.

 

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments