Astrologji, Jetë

Astrologe Meri paralajmëron këtë shenjë, ‘Do ju prishen planet dhe do futeni në rrugë të gabuar’

Hëna e re jep shpresa dhe ngjan si një ikonë e ndritshme. 

Kësaj rradhe do jetë e tonifikuar nga penele ëndërrrimtare dhe të flakta njëkohësisht. Ka mundësi të mos e shikojmë apo kuptojmë një problem personal apo familjar që shkakton pasiguri apo një ikonë fallco. 

Të ndikuar nga dobësitë personale le të kundërshtojmë ata që duan të shfrytëzojnë boshllëqet tona sentimentale. Më shume të rrezikuar do jemi nga ata qe ndjemë keqardhje, dashuri apo qe duken të dobët e te lodhur. Kendveshtrimet tona do bllokohen nga penele utopike dhe nuk do kemi qellime te qarta”, njofton Meri. Më poshtë parashikimi javor për të gjitha shenjat nga astrologe Meri.

Dashi

Perpiquni te beni biseda serioze pune jo vetem t’ju rrembej optimizmi endrra apo aventura e ndjesise se duhet te beni lidhje apo pune te reja

Demi

Qellimet e verteta nuk do perputhen si duhet me veprimet, udhetimet apo shepenzimet qe keni ndermend te beni dhe ndoshta edhe investimet

Binjaket

Duhet te mos merrni shume ne konsiderate nje oferte pune apo nje propozim lidhjeje ne martese apo nje lidhje erotike. Situatat e paqarte

Gaforrja

Nje pune e re qe do filloni dhe qe pretendoni t’ju jap emer dhe karriere ne vende te tjera te huaja mund te mos rezultoj e sakte

Luani

Ne dashuri do kerkoni endrren dhe do ju duket sikur per pak e keni arrritur. Kjo mund te jete si njeriu ne shkretetire qe shikon uje kur ka etje

Virgjeresha

Nuk do ndjeni kenaqesi familjare ose planet qe do hartoni me njerzit e afert do jene te veshitira per t’u realizuar. Ne rastin me te mire nuk do zhgenjeheni

Peshorja

Do merrni lajme shume te mira por mos u beni euforik pasi ka mundesi t’ju prishin planet dhe t’ju fusin ne nje rruge komplet te gabuar

Akrepi

Ne dashuri dhe ne shpenzime nuk do keni kriter dhe nuk do t’i kontrolloni dot situatat. Perpiquni te mendoni dhe te ndaleni e te merreni me veten

Shigjetari

Bota ju perket ne kete periudhe por mos harroni se nuk mund te jeni vetem 20 vjec. Ne kete rast kujdes me shpenzimin e tepert te energjise

Bricjapi

Ne mendjen tuaj do qarkullojne vetem startegji hakmarrjeje dhe lufte ne menyre qe te qetesoni dhe bindni veten qe ja keni dal. Nese jeni serioze do keni fat

Ujori

Trimi i mire me shoke shume por jo te gjithe njohjet shoket dhe perkrahesit apo qellimet tuaja jane shume trime ne kete periudhe

Peshqit

Nje mashtrim i madh mund t’ju shpetoj nga nje mashtrim i vogel. Perpiquni te mos beheni pjese e idealve utopike ne kete periudhe.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads