Ballina Jetë Astrologji Astrologe Meri ka lajme të këqia për këto dy shenja

Astrologe Meri ka lajme të këqia për këto dy shenja

719
0
SHPËRNDAJE

Astrologe Meri njofton se sot “Mërkuri” do jetë afër me asteroidin “Quaor” i cili është si një rreze drite mbas kaosit.

Një ndikim i ngadaltë por i thellë do na shoqërojë edhe sot dhe do na sjellë fuqi si udhërrëfyes vendimesh.

Meri ka lajme të mira në përgjithësi për të gjitha shenjat, por dy prej tyre duhet të kenë kujdes. Virgjëresha duhet të ketë kujdes nga manipulimet ndërsa Shigjetari do përballet me një vështirësi.

“Virgjeresha duhet te kete kujdes dhe te mos bjere ne manipulime apo ne mungese optimizmi pasi edhe pak ka mbetur nga rruga e veshtire”

“Shigjetari mund te kete perballje nje marreveshje te veshtire apo nje partner te veshtire ku do mund te fitojne dominancat”, njofton Meri.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments