Ballina ShowBiz Armina më seksi se kurrë, provokon tërësisht e lagur!

Armina më seksi se kurrë, provokon tërësisht e lagur!

289
0
SHPËRNDAJE

Blogerja bukurosha Armina Mevlani është duke realizuar një set të ri fotografik mjaft seksi.

Arminën e shohim në det të veshur me fustan dhe më seksi se asnjëherë. Seti është realizuar nga fotografi Endrit Mërtiri dhe duket se Mevlani pritet të jetë mjaft provokuese.

Armina është gjithnjë në qendër të vëmendjes mediatike për shkak edhe të lidhjes së saj me Shkëlzen Berishën, djalin e ish-kryeministrin Berisha.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments