Ballina ShowBiz Armatosen Mihrija dhe Naimi (Foto)

Armatosen Mihrija dhe Naimi (Foto)

304
0
SHPËRNDAJE

Çifti Mihrije Braha dhe Naim Abazi janë armatosur.

Por kjo nuk do të thotë se duhet të keni frikë, pasi armët me të cilët shihen Mihrija dhe Naimi nuk janë të vërteta, shkruan Magazina.al

Ata kanë pozuar me armë lodër, në një emision argëtues ku duket se promovon edhe perdorimin e armëve.

Gjithsesi Mihrija dhe Naimi, janë një nga çiftet më të lumtura në shoëbizin shqiptare dhe armët në dorë duket se nuk i shkojnë fare.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments