ShowBiz

Andrra kaq e lidhur me vjehrrën, e tregon ky imazh

Nuk ka dyshim se Andrra është ndër nuset më të komentuara dhe më të suksesshme të estradës.

Me biznesin e saj ka arritur shumë dhe në treg është bërë emër edhe më i njohur.

Përveç angazhimeve të shumta, Andrra ndanë kohë edhe për më të dashurit.

Kësaj here shihet me vjehrrën dhe bashkëshortin, këngëtarin e njohur Sinan Hoxha.

Një gjë që bie në sy është raporti i dyshes i cili reflekton shumë pozitiv, e këtë gjë e tregon ky imazh.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads