Home Magazina Ana Kabashi bashkë me motrën e saj vijnë me video provokuese duke...

Ana Kabashi bashkë me motrën e saj vijnë me video provokuese duke bërë ‘twerk’

396
0
SHARE

Këngëtarja e njohur, Ana Kabashi dhe motra e saj, Arta janë dy femra mjaft seksi.

Ato të dyja janë vazhdimisht në shoqëri të njëra-tjetrës dhe shpesh herë nuk hezitojnë të provokojnë me linjat e tyre.


Ishtë Ana që së fundi ka postuar një video në llogarinë e saj në Instagram teksa shihet duke bërë lëvizje provokuese së bashku me Artën.

Të veshura në fustan të shkurtë dhe taka të larta, Ana dhe Arta nxitin kureshtjen tuaj me këtë video.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of