ShowBiz

Ami dhe Ermali ‘arratisen’ drejt Miami-t, pamjet mahnitëse

Një nga çiftet më të dashur të publikut shqiptar ka zhdehur të bëjë disa ditë pushimesh në Maiami.

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska kanë bombarduar rrjetin me postimet e tyre të relaksit që nuk

Çifti duken mjaft të lumtur dhe duke shijuar lirinë e plotë.

Prindërit e dy fëmijëve  janë ‘arratisur’ për një aventurë të re dhe mjaft relaksuese dhe e gjitha kjo duket nga postimet e bëra në rrjet.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads