ShowBiz

Amber pozon me bluzë në të cilën e ka të vizatuar gjoksin

Modelja dhe aktorja e njohur, Amber Rose, gjithmonë duket seksi në paraqitjet e saja publike.

Ajo çdo herë merr vemendjen e opinionit për lidhjet e saj të përfolura apo edhe për zhveshjen.

Rose duket joshëse edhe në imazhin e fundit të publikuar në rrjetin social ‘Instagram’, shkruan Indeksonline.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads