Ballina, Kosovë, Lajme

Ambasadorët e BE-së i shkojnë në zyre Veselit para seancës për Demarkacion

Kryetari i Kuvendit Kadri Veseli do t’i takojë anbasadorët e vendeve t ëBashkimit Evropian dhe shefen e Zyrës së BE-së në Kosovë.

Kështu thuhet në njoftimin për media të Kuvendit e cila përmban agjendën e kryetarit Veseli.

“Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, pret sot në takim ambasadorët e vendeve anëtare të Bashkimit Evropian dhe shefen e Zyrës së BE-së në Kosovë”, thuhet në njoftim.

Ky takim mbahet pak kohë para se deputetët e Kuvendit të kthehen në sallë për ta vazhduar seancën e ndërprerë mbrëmë pas mesnatës.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads