ShowBiz

Alessandra Balloni në “Qiellin e 7”!

Juve shënoi titullin e 7 radhazi kampion dhe për këtë të gjithë tifozët e ‘Zonjës së Vjetër’ kanë një arsye më shumë për të festuar. Përveçse janë skuadra më e titulluar në Itali, kanë edhe rekordin e titujve rresht të fituar.

Entuiziazmin e festës e ka përcjellë me shumë emocion edhe Alessandra Balloni, ballerina nga Grosseti, një tifoze e zjarrtë e Juves. “Kampionët e Italisë jemi sërish ne”, shkruan ajo në Instagram.

 

Alessandra Balloni është një prej tifozeve juventine që ndiqet shumë shumë në rrjetet sociale, falë edhe fotove të saj shumë provokuese.

12-30 14-2511-3521-16
Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads