Muzike, ShowBiz, Yjet

Alban Sejdiu: Këngë kushtuar Babës

Një këngë që i është kushtuar babai të cilën e këndon këngëtari i mirënjohur Alban Sejdiu, ka prekur zemrat e shumë dëgjuesve dhe po ashtu është një baladë qe është pritur shumë mirë nga mijëra dëgjues.

Me poshtë gjeni linkun ku mund te dëgjoni këngën.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads