Home ShowBiz ‘Ajo’ e Getit dhe Majkut arrinë 60 milion klikime

‘Ajo’ e Getit dhe Majkut arrinë 60 milion klikime

154
0
SHARE

Kënga “Ajo” e Ghetto Geasy dhe Majk ka arritur të grumbullojë 60 milionë klikime në Youtube.

Këtë fakt me krenari e ka ndarë me ndjekësit e Instagramit vetë Geti, duke e vlerësuar kompaninë e tij si makinë të prodhimit të hiteve dhe se janë më të mirët.

 

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of