Home Magazina Aida del pa jelek, tërheq vëmendjen e të gjithëve

Aida del pa jelek, tërheq vëmendjen e të gjithëve

178
0
SHARE

Qesh dhe shpërndan puthje, por për herë të parë vështrimi i saj katalizon vëmendjen gjatë një eventi mondan në Romë.

Aida Yespica ka nxjerrë në pak linjat e përsosura dhe bujare të dekoltesë së saj, duke mbajtur veshur vetëm një “këmishë nate” me dy copa që i mbulojnë gjithnjë.

Nuk është hera e parë që “showgirl”-i venezuelian dhuron foto “hot” në daljet e saj publike.

 

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of