Kosovë, Yjet

Agnesa Vuthaj mahnit me pamjen

Ja si duket kësaj here…

Ish missi i Kosovës, Agnesa Vuthaj, vazhdon të na mahnitë me pamjen e saj perfekte.

Ajo ka publikuar një foto, në të cilën duket në formën më të përsosur të mundshme, shkruan Indeksonline. Agnesa ndonëse ka kaluar të tridhjetat, duket sikur mosha për të është vetëm numër dhe vazhdon të jetë ndër femrat më tërheqëse në vend.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads