Ballina ShowBiz Agnesa Vuthaj kaq e lezetshme në fotografinë e fundit

Agnesa Vuthaj kaq e lezetshme në fotografinë e fundit

384
0
SHPËRNDAJE

Ish missi, Agnesa Vuthaj vazhdon të jetë mis i bukurisë.

Vuthaj është në ndër me të komentuarat në public jo vetëm për veshjet e saj të vecanta, por edhe për linjat dhe fytyrën e bukur, shkruan Indeksonline.

E tillë duket edhe në fotografitë e publikuara në ‘Instagram’.

Me një grim të lehtë dhe e thjeshtë, Vuthaj duket shumë e lezetshme.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments