ShowBiz

Afërdita martohet në verë, Shpat Kasapi bën veprimin që nuk pritej!

Ndonëse tashmë është në prag martese të gjithë kujtojmë lidhjen e modeles dhe këngëtares Afërdita Dreshaj me këngëtarin Shpat Kasapi.

5 vjet pas ndarjes së tyre duket se vetëm tani Shpati ka komentuar rreth të fejuarit të Afërditës, hokeistit çek Jakub Kindl.

Ai ka komentuar në foton e mikes së ngushtë të Afërditës, Xhesika Berberit, e cila do të jetë e ftuar në “Xing me Ermalin”.

“Ermal bëja këtë pyetje Xhesikës! Jam Shpat Kasapi! A do ishe lidhur edhe ti me një djalë jo shqiptar siç është lidhur shoqja jote e ngushtë Afërdita Dreshaj dhe a mendon se kështu do e ruajmë origjinën shqiptare?”,-ka shkruar Shpati në foton e publikuar nga Mamaqi.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads