ShowBiz

Adem Grabovci përlotet ‘live’ në emision! Moderatori ‘detyrimisht’ ndërron temën

Mysafirët e radhës në emsionin ‘n’KosovëShow’ ishin: Adem Grabovci, Aida Doçi, Burhan Bekteshi dhe Gjon Ukaj.

Ish- deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, njëherësh ish- shefi i grupit parlamentar të kësaj partie Adem Grabovci  përballë Shpëtim Deskut foli rreth karrierës së tij politike, gjendjes aktuale në vend dhe shumëçka tjetër, shkruan lajmi.net

Mirëpo pjesa më e prekshme për të ishte ajo kur diskutoi për kohën kur merrte pjesë në aksionin Pajtimi i Gjaqeve në “Verrat e Llukës”.

Duke treguar detaje nga ajo kohë Grabovci madje edhe është përlotur dhe moderatori i ka sjell një faculetë gjithashtu është detyruar ta  ndërroi komplet temën.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads