ShowBiz, Yjet

Adelina Tahiri prezanton dhomën e gjumit ku fle me burrin e saj 50 vjeçar

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë

Pos për këngët e saj ajo shquhet edhe për veshjen dhe pamjen atraktive në përgjithësi.

Së fundmi ka qenë e përfolur për fejesën e tij me biznesmenin 50 vjeçar, për të cilën pati reagime të shumta madje edhe të tilla negative.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads