ShowBiz

Adelina Tahiri e harron shqipen. Tani këndon maqedonisht…

Adelina Tahiri është shtatzëne dhe së shpejti pritet të bëhet nënë për herë të parë.

Këngëtarja shqiptare është martuar me një avokat maqedonas, shumë vite më i vjetër se ajo

Për këtë lidhje të Adelinës, ka pasur e vazhdon të ketë shumë komente, edhe negative.

Martesa e shtatëzania e bëri më se të përfolur këngëtaren shqiptare, që tani ka nisur të këndoj edhe maqedonisht. Ajo e ka nisur karrierën me këngë maqedone, shkruan “Kosovarja”.

Adelina është zbukuruar shumë gjatë shtatzanisë.

Ajo po shkëlqen dhe po jeton në luks total.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads