ShowBiz

Adelina sjell videon e ëmbël të djalit në prag të festave

Uliksi po rritet kaq shumë dita-ditës.

Këngëtarja shqiptare Adelina Ismaili e ka publikuar në Instagram një video të djalit të saj Uliksit dhe duke qenë se jemi në prag të festave të fundvitit, pamja e cila po e shoqëron është bredhi i dekoruar.

Adelina  me familjen kanë shkuar për ta vizituar Tiranën, ndërsa Uliksi i vogël, bazuar në këtë video shihet se po kënaqet

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads