Ballina ShowBiz A janë Marina dhe Geti, çifti më i pëlqyer në estradë?

A janë Marina dhe Geti, çifti më i pëlqyer në estradë?

352
0
SHPËRNDAJE

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca në shtator të vitit që lamë pas i dhanë fund beqarisë, shkruan Magazina al.

Ata u përfolën gjatë në shtypin rozë, për organizimin unik që bën dhe dasmën super luksoze, tek Gjiri i Lalzit.

Megjithatë, dyshja po vazhdojnë të shijojnë çdo moment të jetës në vende tejet të shtrenjta. Së fundmi në llogarinë Instagram, moderatorja Vjollca ka publikuar një fotografi teksa pozon pranë burrit të saj.

Ata duken të mrekullueshëm, madje janë shumë të pëlqyer edhe nga publiku dhe fansat e tyre, nga të cilët komentohen vazhdimisht.

Geti pas këngës “Birthday”, nuk është se ka lansuar ndonjë të re.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments