ShowBiz

A është kjo 40-vjeçarja më seksi në botë aktualisht?

Pushime në Bahamas me familjen për aktoren italiane, Elisabetta Canalis.

Pasi ka kaluar Krishtlindjet në Sardenjë, 40-vjeçarja ka fluturuar në SHBA dhe me partnerin e saj dhe me të bijën ka festuar ardhjen e vitit të ri.

Me bikini minimal dhe një trup prej balerine, ish-partnerja e aktorit George Clooney është shfaqur mahnitëse në plazh.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads