ShowBiz

A e keni ditur që Geta Beqa di të bëjë edhe këtë gjë?

Është ndër më të komentuarat dhe një grua e cila vërtetë merret shembull për stilin e jetesës, shkruan Kosovarja.

Geta Beqa, nënë e tre fëmijëve por me linja bombastike dhe me kujdesin për veten, lë nën hije shumë femra.

E kësaj here, me që jemi në festa të fundvitit, nga një vend i dekoruar shumë bukur, ka zbuluar edhe një talent.

Duket se këndimi është ana e fshehtë e saj, të cilën ajo nuk e ka zbuluar ende.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads