ShowBiz, Yjet

8 foto nudo të Bleonës për këngën e re

Këngëtarja Bleona Qerreti ka lansuar këngën e saj më të re “Wicked Love”

Por,  fotot që ka realizuar Bleona për këtë këngë janë tepër të nxehta dhe provokative, ashtu siç bën Bleona.

Në një seri fotosh që ka postuar në Instagram, Bleona shihet tërësisht e zhveshur dhe me veshje transparente.

Pavarësisht se ajo po kritikohet për veshje të këtilla, Bleona ka vazhduar të paraqitet provokative dhe nuk do t’ja di as për kritika.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads