ShowBiz

50 Cent konfirmon bashkëpunimin me Eminem e Ed Sheeran

Reperi ka treguar se ka përfunduar një këngë bashkë me super-artistët botërorë.

Duket se së shpejti do të vijë një këngë që fansat mezi presin ta dëgjojnë.

Janë bërë bashkë në një këngë reperët e suksesshëm, 50 Cent dhe Eminem, bashkë me super-artistin britanik, Ed Sheeran, përcjell Gazeta Express.

Me anë të një postimi në Twitter, Fifty ka thënë: “Kam inçizuar një këngë mbrëmë me Eminem dhe Ed Sheeran, jamë kënaqur shumë dhe do të jetë zjarr”.

Reperët kanë bashkëpunuar shpesh mes vete, ndërsa Eminem dhe Sheeran vitin e kaluar kanë sjellë hitin ‘River’.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads