Ballina, Ekskluzive, Kosovë, Lajme

40 aderime të reja në NISMA Socialdemokrate

Nisma Socialdemokrate po fuqizohet dita ditës me adreime të reja qofte nga shoqria civile por edhe nga partit tjera e veqanërisht nga Partia Demokratike e Kosovës.

Por kush janë 40 Intelektualet në mesin e tyre  profesor të universiteteve  që do të aderojn në Nisma Socialdemokrate.

Sipas burimeve të Portalit Informativ Globisot.net , të mërkurën do të ketë ceremoni mirësëardhje të anëtarëve të rinj, ku dhe do të prezantohen për opinionin.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads