Ballina Uncategorized 4 shenjat e horoskopit që mendojnë se janë të pagabueshëm. Nuk e...

4 shenjat e horoskopit që mendojnë se janë të pagabueshëm. Nuk e pranojnë fajin

334
0
SHPËRNDAJE

kanë të vështirë të pranojnë fajin e tyre dhe mundohen të kritikojnë të tjerët.

Personat e shenjës së demit, në shumicën e rasteve i mundon kokëfortësia. Ata e kanë shumë të vështirë të pranojnë fajin.

Luanët duan të shohin dobësitë te të tjerët dhe menjëherë fajësojnë, për diçka që ndoshta e kanë vet fajin.

Peshoret, kanë rregullat e tyre si duhet të sillet partneri dhe në rastin e parë fajin ja hedhin të tjerëve.

Personat e kësaj shenje mendojnë se janë të veçantë dhe nuk gabojnë asnjëherë. Me një ujor duhet të kesh shumë durim. Dëshira për të pasur vetëm sukses, i bën ata të mendojnë se nuk gabojnë.

Lexo Ketu : Horoskopi Sot, 19 Gusht 2018

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments