ShowBiz

4 femrat më të pasura të Tiranës në një foto

Ato janë trashëgimtaret e Top Medias dhe njëkohësisht ndër femrat më të pasura në Tiranë.

Në një foto Sara Hoxha ka bëë bashkë motrat e saj dhe të ëmën.

Me anë të kësaj Karoline ajo ka uruar Krishtlindjet. Më të bukura se kaq dhe më të bashkuara nuk  kishim parë ndonjëherë më parë.

Fotot familjare të trashëgimtareve rrallë herë shihen në rrjetet sociale.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads