Ballina Jetë Astrologji 3 shenjat e horoskopit që nuk kanë besim në një marrëdhënie!

3 shenjat e horoskopit që nuk kanë besim në një marrëdhënie!

503
0
SHPËRNDAJE

Më poshtë i kemi listuar tri shenjat e horoskopit që nuk kanë besim në një marrëdhënie.

Akrepi

Akrepi mund të jetë tepër i nxehtë dhe në të njëjtën kohë i patundur. Ai mund t’ju dojë dhe një minutë më vonë ju urren. Partneri ideal për Akrepin është ai që i sfidon ata mentalisht dhe emocionalisht. Vlerëson njerëzit e vështirë dhe të drejtë. Nëse ai bie në dashuri, ai do të lëvizë malet për ju dhe do t’ia japë zemrën të dashurit.

Shigjetari

Është një romantik i dëshpëruar dhe beson në dashuri më shumë se kushdo tjetër. Kur bie në dashuri, ai zgjedh njerëz me cilësi, por gjithashtu beson se nuk është ai që duhet fajësuar për prishjen e marrëdhënieve. Preferon të mbetet vetëm, në vend që të bashkohet me dikë që nuk e meriton kohën e tij.

Demi

Është shumë kokëfortë dhe beson vetëm veten dhe njerëzit që ajo zgjedh, një grup të vogël miqsh. Zëvendëson ankthin dhe frikën me zemërim. Shpreh ndjenjat përmes veprimeve, jo fjalëve.

Kur ai me të vërtetë ju do, do të bëjë gjithçka për ju.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments