Ballina ShowBiz 3 herët kur të pasmet e Rashel ju lënë pa mend

3 herët kur të pasmet e Rashel ju lënë pa mend

444
0
SHPËRNDAJE

Bukuroshja nga Shqipëria, Rashel Kolaneci është njëra ndër femrat më të përfolura në shoubizin shqiptar, shkruan Magazina.al.

Madje përveç se është një modele e njohur, ajo shquhet edhe si sportistja më seksi shqiptare e cila u zgjodh edhe kampione e boksit.

Në rrjetet sociale është mjaft aktive e sidomos në llogarinë e saj Instagram, ku publikon imazhe të llojllojshme dhe mjaft të ‘nxehta’.

“Magazina.al”, ju sjellë 3 imazhet kur Rashel ekspozon të pasmet bombastike.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments