Ballina ShowBiz
357
0
SHPËRNDAJE

Megan McKenna ka treguar edhe njëherë të pasmet e saj seksi derisa është paraqitur në bikine të zeza në pushime me Thelassitis në Tenerife

Ata tashmë e kanë konfirmuar lidhjen e tyre dhe kanë bërë edhe paraqitje e puthje publike.

Megan McKenna nuk ka mundur ti largojë duart nga i dashuri i saj i ri Muggy derisa ata kanë vazhduar aventurat e tyre të dashurisë edhe këtë të enjte.

Ish ylli i Towie (25) është dukur jashtëzakonisht bukur në bikinet e saj të zeza kurse kjo është paraqitja e saj e dytë seksi me të dashurin e saj.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments