ShowBiz

100% e zhveshur, Miss-i shqiptar me poza joshëse në rërë

Këtë vit ajo e ka fituar çmimin ‘Miss Grand Albania 2018’.

Modelja dhe këngëtarja shqiptare Dashuria Bilaj është fituesja e ‘Miss Grand 2018’, shkruan lajmi.net

Mirëpo ky çmim nuk i dha vëmendjen që e mori me pozat 100 nudo në bregdet.

Në mediat shqiptare po qarkullojnë disa fotografi në të cilat Missi shihet pa asnjë rrobë në trup duke marrë poza të ndryshme të cilat bëjnë publikun ta kthejë kokën nga ajo.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads